Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Třída Rybičky a Berušky - fotbal

V pondělí 15.5. pořádal FK Pelhřimov ve spolupráci s KFS Vysočina ve sportovním areálu na fotbalovém hřišti náborový den. Na toto sportovní dopoledne vyrazili Rybičky autobusem a Berušky se vydali pěšky. Na hřišti na nás čekali trenéři fotbalu a mladí fotbalisté, kteří pro nás měli připraveny různá stanoviště, na kterých probíhalo např. přetahování lanem, balanční cvičení, házení na cíl, podlézání překážek a samozřejmě cvičení s fotbalovým míčem. Na závěr jsme dostali občerstvení, balónek a náramek, který si děti ihned pyšně nasadily. Moc děkujeme FK Pelhřimov za bezvadně zorganizované dopoledne a jak říkaly děti "byl to nejlepší, ale fakt úplně nejlepší den".smiley

Doufáme, že trenéři mezi našimi dětmi našli nové hvězdičky a možná i budoucí reprezentanty.smiley 

Foto zde.

Přidáno 21. 5. 2017, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru