Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Speciální pedagog v MŠ

Vážení rodiče, od dubna 2021 pracuje na částečný pracovní úvazek v našem kolektivu na pozici speciální pedagog  Mgr. Tereza Zahradníková . Bude plnit funkci psychologické podpory ve výchovně vzdělávacím procesu, pracovat se skupinami dětí, vést individuální práci s dětmi, které potřebují v jakémkoli ohledu větší podporu. Je to odborník, který bude k dispozici pedagogům i rodičům, aby svými radami pomohl vyřešit obtíže, s kterými se některé děti potýkají. Dále bude odborně vést pedagogy, aby dále zkvalitňovali svou práci. Rodiče se budou moci radit a dotazovat na vše, co je bude zajímat ohledně dovedností svých dětí. Máme radost, že se nám podařilo na tuto pozici najít kvalitního a fundovaného pracovníka.

Těšíme se na spolupráci

 

Mgr. Věra Harudová

Přidáno 13. 4. 2021, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru