Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Předvánoční čas v MŠ

Advent v naší školce jsme začali tvořením z keramiky. V každé třídě děti vyráběly něco jiného. Nejmenší děti si vyrobily zvonečky, starší děti tvořily svícny, stromečky a jedna třída tvořila společně s rodiči kachle.

Vánoční čas školka využila i pro pejsky z „AZYLU DEJ PAC“, pro které se uspořádal jarmark. Děti s rodiči mohou přispět zakoupením keramických ozdůbek nebo přinést psí dobrůtky.

Ani Mikuláš s čerty na nás nezapoměli s nadílkou, kterou dětem nechali nachystanou ve školce. V ponděli si děti užily Mikulášské úkoly nebo čertí tancovačku.

Čekání na Ježíška si krátíme vyráběním vánočních ozdob, přáníček, zdobením stomečků ve třídách a na náměstí, pečením cukroví a zpíváním koled. Také nás navštívili rybáři, kteří dětem ukázali vánočního kapříka, kterého si mohli zkusit vylovit. Rádi chodíme s dětmi do sadů. Tentokrát nás cesta zavedla k domovu pro seniory, kde jim některé děti zazpívaly pod okny vánoční písničky.

Přejeme všem šťastné, pohodové a klidné svátky Vánoční.

Foto - zde

Přidáno 17. 12. 2021, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru