Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Třída Sluníčka

Umístění: v 1. patře druhého pavilonu školy (blíže k hlavnímu vchodu do MŠ)

Věk dětí: 4 – 6 let, aktuální počet dětí 24

Učitelky:

  • Suchánková Jitka
  • Bc. Hrnčířová Silvie

Provozní pracovnice: Jana Edrová

 

Charakteristika třídy - školní rok 2023-24

Třídu Sluníček navštěvuje 24 dětí ve věku 4 - 6 let, 12 dívek, 12 chlapců.

 Tento školní rok s dětmi navážeme na znalosti a zkušenosti získané ze třídy Berušek. Budeme se snažit vytvořit prostor k volné hře, zdokonalovat jemnou i hrubou motoriku, upevňovat návyky v oblasti sebeobsluhy a hygieny, rozvíjet řeč a komunikaci, matematické, číselné a prostorové pojmy. Podporovat budeme také rozvoj fantazie a představivosti dětí ve výtvarných, hudebních a pohybových činnostech při vyjadřování vlastního prožitku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidáno 26. 7. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru