Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Třída Berušky

Umístění: V 1.patře prvního pavilonu školy (pavilon více v zahradě blíže k centru)

Věk dětí: 3,5 – 4 let, aktuální počet dětí 24

Učitelky:

  • PaedDr. Šimanová Hana
  • Vaverková Helena

Provozní pracovnice: Jana Edrová, Romana Kardová

Charakteristika třídy školní rok 2023 - 24

 Od začátku školního roku si společně s dětmi připomínáme pravidla chování, která jsme si stanovili v loňském roce a podle kterých se budeme ve třídě chovat i letos. Hrajeme seznamovací hry a velkou pozornost věnujeme také adaptaci dětí, které nově nastoupily do naší třídy. Soustředíme se na rozvoj jemné a hrubé motoriky, budeme podporovat tvořivé a přirozené aktivity, které budou u dětí rozvíjet samostatnost, zvídavost, tvořivost. Budeme i nadále podporovat hezké kamarádské vztahy mezi dětmi.

 

 

Přidáno 26. 7. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru