Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Filozofie školky

Hlavní filozofií naší školy je spokojenost dětí i rodičů u nás v době docházky do MŠ. Snažíme se vychovávat děti k osobní zodpovědnosti , k zodpovědnosti za své životní prostředí, ke zdravému životnímu stylu. K tomu nám slouží řada aktivit, které mají ve výchově a vzdělávání své místo.

 

Aktivity pořádané v průběhu školního roku

  • cvičení v tělocvičně ZŠ
  • návštěvy filmových a divadelních představeních
  • návštěvy Městské knihovny
  • spolupráce se ZUŠ při vyhledávání talentů
  • spolupráce se ZŠ při zápisu dětí do 1 třídy
  • návštěvy ekologického centra Mravenec
  • pozornost věnovaná ústní hygieně u dětí

 

foto9
foto10
foto11
 

Každý rok navštíví děti Mikuláš s čertem a přináší s sebou košík plný dobrot. Na vánoce se děti schází u velikého stromečku se spoustou dárků. Ke svátku dětí pořádáme Dětskou pouť se spoustou soutěží a výher. Na konci školního roku se loučíme s našimi školáky výletem a různými hrami. V průběhu celého školního roku se snažíme zpestřit dětem docházku do MŠ výlety po okolí, při kterých děti poznávají změny v přírodě během ročních období.

 

Přidáno 22. 7. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru