Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Třída Koťátka

Třída Koťátka

mspodnaspem.kotatka@mupe.cz

Věk dětí:  3 - 4 roky

Učitelky:  

Bc. Olga Holubová

Mgr. Gabriela Bečková  

Asistent pedagoga:

Kamila Marková Dis.

Počet dětí: 20

Charakteristika třídy

Třída Koťátek je určená pro děti ve věku od 3 do 4 let. Nachází se v přízemí budovy a skládá se z jedné místosti, která je rozdělena na dvě části - s kobercem a s židličkami. Děti do této třídy přechází z třídy nejmladších, jsou zde podobná pravidla. Paní učitelky dbají i nadále na rozvoji sebeobluhy, hygienických navyků a pitmému režimu.

 

Charakteristika třídy pro rok 2023 - 2024 

 

 

Fotografie třídy

 

Přidáno 26. 7. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru