Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Informace k provozu MŠ Pražská od pondělí 2.11.2020

Informace k provozu mateřské školy Pražská od pondělí 2. 11. 2020

 

Vážení rodiče, dnes jsme obdrželi stanovisko KHS k epidemiologické situaci na naší mateřské škole.

Jak jsme vás informovali koncem minulého týdne, vyskytly se v našem předškolním zařízení pozitivní případy na Covid – 19. Část dětí a většina učitelek se tak ocitla ve čtrnáctidenní karanténě a některé ještě čekají na výsledky testů. Po dohodě se zřizovatelem a hlavně s rodiči dětí, které byly přihlášeny k docházce do MŠ o podzimních prázdninách, jsme přistoupili k týdennímu celkovému uzavření provozu.

Bohužel i další týden od 2. do 6. 11. bude pro nás po personální stránce ještě kritický. Provoz jsme schopni zajistit, ale v omezeném rozsahu.

Vzhledem k celkové epidemiologické situaci v zemi a v souvislosti s aktuálními opatřeními vlády Vás chci požádat, abyste zvážili, zda je nezbytné, aby vaše dítě v týdnu od 2. 11. do mateřské školy docházelo a informujte prosím co nejdříve mě nebo přímo vaše paní učitelky (email, sms), zda v následujícím týdnu dítě do MŠ přivedete.

Připomínám, že do mateřské školy není možné přijmout dítě v karanténě, nebo s jakýmikoliv příznaky onemocnění.

Předpokládáme, že od pondělí 9. 11. již bude nastaven běžný provoz, ale situace se mění každým dnem.

Děkuji Vám za pochopení a věřím, že společně se nám podaří vše zvládnout.

 

 

Mgr.Věra Harudová, ředitelka MŠ Pelhřimov

V Pelhřimově dne 29. 10. 2020

 

 

Přidáno 29. 10. 2020, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru