Hráli jsme si na piráty

Začátkem měsíce června jsme ve všech třídách naší MŠ začali s celoškolkovým projektem "Piráti".

Náležitě jsme se na tento projekt připravovali. Společně jsme se podíleli na stavbě pirátské lodi, ve které se pak piráti a pirátky fotili. Při putování všemi třídami jsme si vyrobili klapku na oko, dalekohled, pirátský náramek a zlatou rybku.

Na zahradě MŠ připravily p. učitelky pro děti "Pirátskou stezku", na které děti plnily různé úkoly.

Podle mapy jsme se vydali hledat pirátský poklad a na závěr si děti zadováděly v mořské pěně.

V pirátském duchu proběhlo i "pasování" předškoláků na školní zahradě se zábavným programem pana Kubeše ze ZUŠ Pelhřimov. Děti s rodiči soutěžily, tančily na parketu a pak si všichni vychutnali dobroty, které připravili a přinesli k pohoštění rodiče předškoláků.

(další foto ve fotogalerii)

Přidáno 20. 6. 2024, autor: MŠ U Stínadel