Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Čarovné odpoledne s rodiči a dětmi na zahradě naší školky

Čarovné odpoledne s rodiči a dětmi na zahradě naší školky

Čarovné odpoledne na zahradě v mateřské škole Komenského.

 

V úterý 26. 4. se v odpoledních hodinách na zahradu v mateřské škole Komenského slétlo mnoho malých i velkých čarodějů a čarodějnic, aby si tu společně s rodiči i sourozenci užili čarovné odpoledne. Na všechny čekalo spoustu zábavy v podobě čarodějnických úkolů, tanců a jiného veselí. Létalo se na koštěti, jezdilo se na zakletých koloběžkách, lovili se pavouci ve slizu a plnily se nejrůznější překážkové dráhy. Odpoledne bylo zakončeno tradičním ohýnkem, kde si všichni mohlo opéct špekáčky, kterými děti obdarovala čarodějnice hned při příchodu. Všichni jsme si to moc užili.

 

Kolektiv učitelek MŠ Komenského.

Přidáno 10. 5. 2022, autor: MŠ Komenského

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru