Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Aplikace Twigsee - přechod na nový komunikační systém

Milí rodiče,
Mateřská škola Pelhřimov přechází od nového školního roku na nový administrativní a komunikační systém - aplikaci "Twigsee": www.twigsee.com. Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, ale i ohleduplnost k přírodě. Také chceme sjednotit a zpřehlednit způsoby komunikace s rodiči. Třídy nadále nebudou využívat jiné komunikační cesty a vy nebudete muset důležité a zajímavé informace nikde hledat.
Aplikace bude na jednotlivých pracovištích MŠ Pelhřimov postupně spuštěna již v průběhu června a od 1. 9. 2021 nahradí předešlé formy komunikace. Dostanete e-mailem zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat vaše dítě/děti. Twigsee nám vzájemně usnadní rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe v mobilním telefonu.
Další výhodou bude omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit v jakoukoliv denní či noční dobu. Od září 2021 již nebude možné jinak omluvy zasílat ani vyřizovat.
Doufám, že vám bude nový systém vyhovovat a budeme si společně blíž.
Mgr. Věra Harudová

Přidáno 3. 6. 2021, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru