Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Třída Berušky

Umístění: V 1.patře prvního pavilonu školy (pavilon více v zahradě blíže k centru)

Věk dětí: 3 – 5 let, aktuální počet dětí 23

Učitelky:

  • PaedDr. Šimanová Hana
  • Doubková Hana

Provozní pracovnice: Jana Edrová

Charakteristika třídy školní rok 2021 - 22

Třídu Berušky navštěvuje 23 dětí, 14 chlapců a 9 děvčat. Děti nastoupily do Berušek ve stejném složení, pouze 1 děvče přešlo do třídy Sluníčka a přibyli 3 noví chlapci. Několik dětí má vady řeči, 2 děti jsou leváci a 1 chlapec je zatím nevyhraněný.

Od začátku školního roku si společně s dětmi připomínáme pravidla chování, která jsme si stanovili v loňském roce a podle kterých se budeme ve třídě chovat i letos. Hrajeme seznamovací hry a velkou pozornost věnujeme také adaptaci dětí, které nově nastoupily do naší třídy. 

 

 

Přidáno 26. 7. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru