Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Zápis do MŠ - povinné očkování, upřesnění

 

Vážení rodiče, 

  • pokud se vám nepodaří z důvodu mimořádného opatření vlády v souvislosti s koronavirem zkontaktovat s vaším dětským lékařem, vyplní druhou část žádosti (vyjádření dětského lékaře) dočasně zákonný zástupce dítěte a zároveň dodá kopiii očkovacího průkazu včetně čestného prohlášení (potvrzení od dětského lékaře dodáte až to bude možné)
  • pokud budete mít tuto část žádosti týkající se povinného očkování dítěte vyplněnou a potvrzenou dětským lékařem již při podání žádosti, nemusíte dodávat kopii očkovacího průkazu, ani čestné prohlášení o řádném očkování


Mgr. Věra Harudová
ředitelka MŠ Pelhřimov

Přidáno 3. 5. 2020, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru