Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Základní pravidla provozu MŠ od 4.1.2021

Základní pravidla provozu Mateřské školy Pelhřimov od 4. 1. 2021

 

Od 4. 1. 2021 jsou všechny mateřské školy v Pelhřimově otevřené v běžném provozu.

Děti mohou do školy docházet osobně. Roušky nejsou v mateřské škole pro děti povinné.

Pokud zpozorujete na vašem dítěti příznaky nákazy Covid-19, nebo pokud se objeví v rodině, neposílejte ho do školky. Zabráníte tak nákaze dalších dětí a přenosu na jejich rodiče. Pokud si příznaků všimne učitelka, dá dítě do izolace a zavolá rodičům. Ti si dítě odvezou a zavolají lékaři. Pokud skutečně půjde o příznaky koronaviru, vystaví lékař žádanku na test a poradí, jak dále postupovat.

Pokud se ve třídě nakazí více dětí, může Krajská hygienická stanice vydat doporučení, aby šla do karantény celá třída. Při vysoké nákaze dětí i zaměstnanců MŠ může dojít k uzavření i celé školky.

Stále platí, že v budově MŠ se s dítětem pohybuje vždy jen jedna dospělá osoba po nezbytně nutnou dobu, která má zakryté dýchací cesty, při vstupu do budovy použije dezinfekci a dodržuje předepsané rozestupy s ostatními osobami v mateřské škole.

 

 

V Pelhřimově dne 31. 12. 2020

 

Mgr. Věra Harudová,

Ředitelka MŠ Pelhřimov

 

Přidáno 3. 1. 2021, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru