Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Provoz MŠ v době letních prázdnin

V době letních prázdnin budou otevřeny všechny pracoviště mateřinky

Letošní provoz mateřinek bude jiný než v minulých letech. Vzhledem k epidemiologickým doporučením bude předškolní vzdělávání v době letních prázdnin roku 2019/2020 probíhat na všech pracovištích Mateřské školy Pelhřimov, p.o., což je pět mateřských škol sloučených v jeden právní subjekt (MŠ Pražská, Osvobození, Komenského, U Stínadel, Pod Náspem), zároveň budou v provozu také školní jídelny. Děti tak mají automaticky zajištěno místo o prázdninách v té mateřské škole, kterou běžně navštěvují což zajisté vítají děti i rodiče.  Dle zmapovaného zájmu o předškolní vzdělávání v měsíci červenci a srpnu 2020 budou na každém pracovišti v provozu dvě až tři třídy.

Rada města tento návrh schválila na 37. řádné schůzi, která se konala v úterý 9. června 2020.

Přidáno 12. 6. 2020, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru