Třída Broučci

Mgr. Veronika Městecká

Počet dětí: 23

Charakteristika třídy:

Ve třídě Broučků je v letošním roce zapsáno 23 dětí (11 dívek a 12 chlapců), ve věku 4-6 let. Z toho 6 dětí čeká tento rok zápis na základní škole.

16 dětí přešlo společně ze třídy Koťátek, 5 dětí navštěvovalo třídu Broučků již v minulém roce a 2 děti přišly do naší mateřské školy úplně nově.

S dětmi budou pracovat paní učitelky Mgr. Veronika Městecká a Bc. Martina Okapalová.

Třída Broučků se nachází v prvním patře, je to třída krásná, prostorná a světlá. Je rozdělena na dvě části. Volná plocha s kobercem slouží k hraní a pohybovým aktivitám, druhá část je vybavena stolky a židličkami, které děti využívají ke společenským hrám, k výtvarným a pracovním činnostem.

Třídou vládne dobrá nálada, radost z učení a touha po poznání. V denních aktivitách je obsažena optimálně sestavená vzdělávací nabídka, která je předložena poutavou a zajímavou formou. Činnosti zahrnují dostatek pohybu, her na rozvoj tvořivosti a fantazie, rukodělné chvilky a mnoho dalšího. Ústřední činností dětí však zůstává hra, která je provází celým dnem, prolíná se všemi činnostmi a je jí věnována mimořádná pozornost. Vzhledem k tomu, že máme ve třídě předškoláky, bude pro nás důležitá i jejich příprava do základní školy.

Naším cílem je, aby byly děti šťastné a spokojené, aby se cítily bezpečně a zažívaly pocit úspěchu.

na fotogalerii třídy

Přidáno 26. 7. 2016, autor: J4W Admin