Kuchařky:

•   Helena Svobodová
  •   Naďa Danielová

Školní kuchyně je součástí mateřské školy. Je po celkové rekonstrukci a byla vybavena novým, zcela vyhovujícím zařízením pro vyvařování až 100 porcí denně. V kuchyni jsou dodržovány hygienické požadavky a povinnosti technologických procesů výroby pokrmů. Paní kuchařky dbají na zdravý vývoj všech dětí a respektují individuální požadavky na jejich stravování, a proto v naší mateřské škole podporujeme jejich samostatnost během procesu stravování a pravidel stolování.

Již od rána je dětem k dispozici nápoj na příslušném místě tak, aby se větší děti mohly samy obsloužit. Menším dětem v sebeobsluze pomáháme. Nápoje jsou podle potřeby během celého dne doplňovány.

Aktuální týden (8.4.2024 - 14.4.2024) tisk

8. 4. 2024, pondělí

Snídaně chléb, pomazánka čočková, okurka, kapučíno (1, 7)
Polévka kmínová (1, 7, 9)