Aktuality

Za dětmi ze třídy broučků přišli do mateřské školy rodiče. Společně tvořily, hráli si a opekli si na ohni špekáčky.
Děti ze třídy Myšek byly odměněny, za účast v pěvecké soutěži.
Soutěž o nejkrásnější velikonoční pohlednici vyhrála Markétka Procházková ze třídy Sluníček. Gratulujeme!
V pondělí 28.3.2022 proběhne v dopoledních hodinách představení- bublinkové vystoupení pro děti.
V pondělí u nás proběhl Karneval. Ve školce se sešlo spoustu krásných masek. Společně jsme si zasoutěžili, zatancovali a užili spoustu zábavy.
Omlouvání školní docházky od února 2022
Po celou dobu akce, je nutné mít nasazený respirátor, děkujeme za pochopení.
Od 21.6 do 25.6 probíhá ve všech třídách MŠ projekt Indiáni.
Loučení s předškoláky proběhne dne 29.6. na zahradě mateřské školy od 16 hodin.
V pátek 25.6.2021 budeme spát s dětmi do druhého dne v MŠ.
Doplnění informací k zápisu do MŠ 2021 naleznete na hlavních stránkách MŠ Pelhřimov.
Na základě epidemiologického šetření KHS bylo rozhodnuto o nařízení povinné karantény pro třídu Broučků a Sluníček od 22.02.2021. do 05.03.2021
Prosíme rodiče, aby děti do MŠ posílali zcela zdravé, bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění - rýma, kašel, zvýšená tělesná teplota nebo horečka.