Aktuality

Registrační čísla nově přijatých dětí na základě zvláštního zápisu ze dne 3.6.2022
Ve čtvrtek 9.6.2022 ve 14:30 se v MŠ koná schůzka rodičů nově přijatých dětí. Účast nutná Prosíme o potvrzení účasti na adresu msosvobozeni@mupe.cz
Dopolední oslava Dne dětí s Inkou Rybářovou a klaunem Rybičkou
Srdečně Vás zveme na jarní besídky pro rodiče: 9.5. Štěňátka; 10.5. Berušky a Ježečci; 11.5. Dráčci a Krtečci; (Žabky - termín bude upřesněn)
Výlet do Vodního domu v Hulicích. Čeká nás prohlídka expozic a výukový program pro děti "Vodník Švihák a jeho breberky"
třída Žabky
Předškoláci na návštěvě v 1. třídě ZŠ Osvobození
Návštěva knihovny
O chytrém Honzovi a krásné Madlence
Karnevalové dopoledne. Připravte dětem masky :-)
provoz zajišťuje MŠ Pod náspem
Kamarádi papoušci
Pásmo pohádek
hokejový klub Lední medvědi u nás v MŠ
projekt zaměřený na zlepšování zdravotní prevence zubního kazu
"Kouzelný kabaret" s M. Řezníčkem a kouzelníkem Tomem 55,-
pohádka "O vytrvalém princi" 45,-
Ve čtvrtek 21.10. navštíví naší MŠ opět pan Hořák se svými zvířátky. Cena - 40 Kč.
cena 50 Kč
Den otevřených dveří pro NOVÉ děti a jejich maminky proběhne v pondělí 30.8.2021 v čase 9:00-11:00
Doplnění informací k zápisu do MŠ 2021 naleznete na hlavních stránkách MŠ Pelhřimov
Od 25.2. je pro všechny dospělé osoby vstupující do MŠ povinný respirátor bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95)
Na základě šetření KHS platí od 25.2. karanténa i pro část třídy Dráčci.
Na základě šetření KHS platí od úterý 23.2. karanténa pro třídu Štěňátka
Při výskytu onemocnění Covid 19 v rodině je nutné informovat mateřskou školu a dětského lékaře vašeho dítěte. V případě onemocnění a karantény v rodině nemůže dítě mateřskou školu navštěvovat! Děkujeme za pochopení.
Sledujte nadále pozorně zdravotní stav Vašeho dítěte a důsledně dodržujte předepsané hygienické požadavky při pohybu v prostorách mateřské školy. S jakýmikoli známkami nachlazení, nevolnosti apod. nemůžeme dítě do MŠ přijmout. Děkujeme za pochopení
Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci rušíme všechny akce konané v naší mateřské škole, včetně fotografování. Děkujeme za pochopení.