Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Článek do novin o provozu MŠ od 1.3.2021

Provoz MŠ Pelhřimov

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci je z rozhodnutí vlády i nadále uzavřen běžný provoz mateřských škol. V Pelhřimově je výjimkou pouze pracoviště MŠ na Pražské, které je od 1. 3. 2021 určenou školou zajišťující péči o předškolní děti zaměstnanců IZS a dalších určených profesí.

V současné době je k docházce přihlášeno 24 dětí a to nejenom z naší Mateřské školy Pelhřimov, ale i z okolních obcí. Provoz je dle potřeb rodičů zatím standartní, pondělí až pátek od 6.00 do 16.30 hodin.

Dětem je zajištěna celodenní péče včetně stravování a pestrá nabídka různých činností ve třídě a hlavně venku.

Abychom zamezili uzavření školy z důvodu karantény, je nutné důsledně dodržovat preventivní a hygienická opatření, a to jak ze strany zaměstnanců MŠ, tak i ze strany dětí a rodičů. Ráno, při příchodu do třídy, měříme dětem teplotu a od rodičů zjišťujeme, zda jejich dítě nevykazuje známky onemocnění. Zaměstnanci mateřské školy používají respirátory, prošli první fází očkování a od tohoto týdne se budou pravidelně testovat.

Jsme rádi, že všechny děti jsou v naší MŠ spokojené, i když pro většinu z nich je to nové prostředí.

 

Mgr. Věra Harudová

Foto - zde

Přidáno 22. 3. 2021, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru