Logo
Mateřské školy Pelhřimov
Oficiální internetové stránky

Fond Vysočiny

Aktuální informace - co se děje v MŠ

Milí rodiče,

Již druhý týden je dočasně přerušen provoz Mateřské školy Pelhřimov z důvodu výskytu Covid – 19.

V této době naši provozní zaměstnanci provádí generální úklid a dezinfekci ve všech budovách MŠ a někteří šijí ochranné roušky.

Pedagogové se věnují samostudiu, výrobě pomůcek a plánování činností pro děti.

Věřím, že tento čas, ve kterém si všichni musíme odepřít řadu činností, na které jsme byli zvyklí, upevní vzájemné vztahy, zejména v blízké rodině. Určitě si v rámci vašich možností najdete čas na procházky, četbu, vyrábění a společné hry s vašimi dětmi. Pokud by vám docházela inspirace, neváhejte se pomocí e-mailu obrátit na učitelky jednotlivých pracovišť MŠ Pelhřimov, kam vaše dítě dochází, jejichž kontakty uvádíme, a kteří jsou připraveni vám vždy poradit či poslat náměty na činnosti s vašimi dětmi.

Přeji vám všem pevné zdraví, a doufám, že se brzy budeme zase moci setkat osobně.

 

Za zaměstnance MŠ Pelhřimov

Mgr. Věra Harudová

 

Kontakty na učitelky  -  zde.

Inspirace - logopedické písničky - zde.

 

Přidáno 25. 3. 2020, autor: MŠ Pražská

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru