26.3.2024 Jarní tvoření v MŠ U Stínadel

Jarní tvoření v MŠ U Stínadel

Konečně se dostavila ta pravá jarní nálada. I v naší mateřské škole jsme chtěli jaro jak se patří  přivítat.

Pozvali jsme rodiče a děti do MŠ, aby si přišli vytvořit něco hezkého pro dobrou jarní náladu… jarní dekoraci pro zkrášlení svých příbytků.

Rodiče společně s dětmi se vrhli na tvoření. Stříhali, lepili, zdobili, byla skvělá nálada. Nakonec se se svými  výtvory „blýskli“ před fotoaparátem.

Společné chvilky rodičů a dětí jsou vždy nenahraditelné. Doufáme, že jsme je setkáním při společné činnosti ještě více podpořili.

Tvoření se všem, podle ohlasu, velmi líbilo a my jako učitelky se těšíme, až budeme moci připravit další podobnou akci.

Všem přejeme krásné jarní dny a těšíme se na další setkání!!! fota ve fotogalerii

Přidáno 2. 4. 2024, autor: MŠ U Stínadel